Mane domina: Paskolos Indėliai

Tvarių projektų finansavimas „Taupoje“ išaugo apie 40 proc.

2023-iaisiais kredito unija „Taupa“ sulaukė ypač daug prašymų finansuoti projektus, kuriais siekiama mažinti žalingą poveikį aplinkai.

Didėjant tvarių ir aplinkai tausoti skirtų projektų finansavimo apimtims, kredito unijos „Taupa“ administracijos vadovas Karolis Vitkauskas lrytas.lt laidoje „Švarūs miestai“ papasakojo, kas yra tvarūs projektai, kaip atrodo jų finansavimas ir kokiais būdais prie jų gali prisidėti kiekvienas mūsų klientas.

„Jeigu mes kalbame apie fizinius asmenis, tai kiekvieno žmogaus tvarūs sprendimai vyksta pagal jo poreikius: ar tai būtų automobilio pakeitimas iš taršaus į elektrinį, ar tai būtų būsto remontas, priimant tvaresnius sprendimus, pavyzdžiui, įsirengiant saulės elektrines. Jeigu kalbame apie juridinius asmenis, tai tokių projektų spektras čia jau gali būti labai didelis – nuo pačių paprasčiausių gamybinių linijų pakeitimų iki vėjo ir saulės jėgainių įrengimo“, – laidoje pasakojo „Taupos“ administracijos vadovas K. Vitkauskas.

Tendenciją investuoti į gamtai draugiškus projektus rodo ir 2023 m. rezultatai – tvarių projektų įgyvendinimui skyrėme apie 40 proc. daugiau paskolų nei praėjusiais metais. Džiaugiamės, kad žalesnė Lietuvos ateitis rūpi vis daugiau mūsų klientų.

Kviečiame įsijungti laidą ir išgirsti daugiau aplinkai naudingų idėjų – žiūrėkite pokalbį nuo 6:55 min. čia: tv.lrytas.lt