Mane domina: Paskolos Indėliai

Vilniaus krepšinio komandos „Taupa“ kapitonas: sieksime aukščiausių tikslų

Kredito unija „Taupa“ jau ne pirmus metus prisideda prie Sostinės krepšinio lygoje žaidžiančios krepšinio komandos rėmimo. Neseniai pratęsėme komandos paramos sutartį, tad mūsų graži draugystė tęsis ir šiemet.

Kredito unijos vardu pasivadinusi Vilniaus krepšinio komanda „Taupa“ šiuo metu dalyvauja 3×3 krepšinio Lietuvos čempionate, o rudenį prasidės 5×5 sezonas.

Mūsų 3×3 krepšinio komandoje šiuo metu žaidžia Karolis Ražukas, Gediminas Žalalis, Augustas Šuliauskas, Džiugas Maslenikas ir Matas Budrys – visi žaidėjai komandoje yra lygiaverčiai ir pasiekę gerų asmeninių rezultatų.

„Taupos“ krepšinio komandos įkūrėjas ir kapitonas K. Ražukas teigia, kad komanda susibūrė iš skirtingose lygose žaidžiančių žaidėjų. „Turime du žaidėjus – Gediminą ir Matą, kurie ragauja legionierių duonos, profesionaliai žaidžia užsienyje, Italijos lygoje. Augustas žaidžia Nacionalinėje krepšinio lygoje. Kiti nariai žaidžia studentų lygose, miesto pirmenybėse“, – pasakoja Karolis.

Labiausiai komandą motyvuoja nuo vaikystės gimusi ir iki pat šių dienų puoselėjama meilė krepšiniui – visus komandos narius vienija bendras tikslas ir aistra sportui. Karolis pasakoja, kad sezono metu visi pavargsta, vasarą norisi pailsėti, tačiau, praėjus porai savaičių be krepšinio kamuolio, noras žaisti vėl atgimsta. „3×3 krepšinis tampa vis populiaresnis, anksčiau tai buvo vadinamas gatvės krepšinis, žaidžiamas kieme. Dabar ši sporto šaka įtraukta ir į vasaros Olimpines žaidynes. Todėl iš esmės yra pasikeitusi 3×3 krepšinio sąvoka. Dabar žaidimui taikomos vienodos FIBA taisyklės, atsirado sistemingi čempionatai, pritraukiama rėmėjų, rungtynes stebi vis daugiau žiūrovų, todėl galime sakyti, kad susikūrė visa bendruomenė“, – sako K. Ražukas.

Paklaustas apie ateities tikslus, Karolis užtikrintai teigia, kad drauge su komanda siekia tik aukščiausių tikslų. „Dabar siekiame laimėti kuo daugiau turnyrų, patekti į didžiuosius tarptautinius turnyrus ir norime, kad krepšinio komandos „Taupa“ vardas būtų įrašytas tarp geriausių 3×3 krepšinio komandų“, – ateities tikslais dalijasi krepšinio komandos įkūrėjas.