Mane domina: Paskolos Indėliai

Indėlių rūšys

Meniu

Indėlių rūšys

Senatvės kaupiamasis indėlis

Senatvės kaupiamasis indėlis, skirtas mūsų pensijinio amžiaus nariams. Tai toks pinigų kaupimo būdas, kai galite bet kada papildyti indėlio sąskaitą ir prireikus, nenutraukdami indėlio sutarties, dalį indėlio lėšų pasiimti. Šis indėlis skirtas tiems, kurie nori nuolat kaupti pinigus ir turėti galimybę periodiškai pervesti lėšas į indėlio sąskaitą. Palūkanos už indėlį skaičiuojamos kiekvieną dieną ir pridedamos prie indėlio likučio mėnesio paskutinę mėnesio dieną.

Pagrindinės sąlygos:

Kaupiamasis indėlis be termino

Kaupiamasis indėlis be termino – tai toks pinigų kaupimo būdas, kai galite bet kada papildyti indėlio sąskaitą ir prireikus, nenutraukdami indėlio sutarties, dalį indėlio lėšų pasiimti. Šis indėlis skirtas tiems, kurie nori nuolat kaupti pinigus ir turėti galimybę periodiškai pervesti lėšas į indėlio sąskaitą. Palūkanos už indėlį skaičiuojamos kiekvieną dieną ir pridedamos prie indėlio likučio mėnesio paskutinę mėnesio dieną.

Pagrindinės sąlygos:

Terminuotas kaupiamasis indėlis

Terminuotas kaupiamasis indėlis – tai toks terminuotas pinigų kaupimo būdas, kai galite bet kada papildyti indėlio sąskaitą, tačiau be galimybės dalį indėlio lėšų  ar visą indėlį pasiimti anksčiau numatyto termino. Šis indėlis skirtas tiems, kurie nori sukaupti suplanuotą pinigų sumą per numatytą terminą. Palūkanos už indėlį skaičiuojamos kiekvieną dieną ir pridedamos prie indėlio likučio mėnesio paskutinę mėnesio dieną.  Šio indėlio palūkanos yra didesnės, nei kaupiamojo neterminuoto indėlio.

Pagrindinės sąlygos:

Galėsite pats planuoti kiek norite sutaupyti: nėra nustatytos minimalios indėlio papildymo sumos.

Minimalus terminas – 12 mėnesių.

Terminuotasis indėlis internetu

Terminuotąjį indėlį internetu gali sudaryti unijos narys tuomet, kai turi pasirašęs elektroninės bankininkystės sutartį. Už internetu sudaromus indėlius unija siūlo 0,2% didesnes palūkanas.

Terminuotojo indėlio internetu sąlygas galite peržiūrėti čia: Terminuoto indėlio bendrosios sąlygos

Terminuotasis indėlis

Terminuotasis indėlis – tai indėlis, skirtas turintiems laisvų pinigų ir leidžiantis uždirbti didžiausias palūkanas lyginant su kitais indėliais. Terminuoto indėlio palūkanas galite gauti termino pabaigoje arba kas mėnesį.