Mane domina: Paskolos Indėliai

Paskolų rūšys

Meniu

Paskolų rūšys

Gyventojams

Vartojimo paskolos gali būti skirtos įvairiausiems poreikiams realizuoti: automobilio įsigijimui, būsto remontui, baldų ir buitinės technikos įsigijimui, asmeniniams poreikiams: gydymo išlaidoms padengti, vestuvėms, kelionėms, vasaros atostogoms ir panašiai. Būsto paskola skirta būsto pirkimui, statymui, rekonstravimui, renovacijai ar žemės sklypo įsigijimui. Paskolos refinansavimas Tai paskolos perkėlimas iš vienos finansinės įstaigos į kitą. Tai galimybė sumažinti mokamas palūkanas už turimą paskolą kitoje įstaigoje, taip pat galite pasikeisti kitas turimos paskolos sąlygas taip, kad atitiktų jūsų planus ir lūkesčius. Paskola su nekilnojamojo turto įkeitimu – tai pinigų skolinimo būdas, įkeičiant nekilnojamąjį turtą.

Vartojimo paskolos išduodamos, vadovaujantis Lietuvos Banko atsakingo skolinimosi nuostatais (vertinamos paskolos gavėjo gaunamos pajamos, pajamų nukreipimo galimybė, kredito istorija ir kiti skolinimosi ypatumai).

Maksimali paskolos suma – 75 000, 00 Eur;
Minimalus terminas – 1 mėnuo.
Maksimalus terminas – 30 metų.

Vartojimo paskolos gali būti skirtos įvairiausiems poreikiams realizuoti: automobilio įsigijimui, būsto remontui, baldų ir buitinės technikos įsigijimui, asmeniniams poreikiams: gydymo išlaidoms padengti, vestuvėms, kelionėms, vasaros atostogoms ir panašiai.

Vartojimo paskolą galima grąžinti  anksčiau nustatyto termino.

 

Tipinis bendros vartojimo paskolos kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys: Jei imtumėte 5 000 EUR vartojimo paskolą 60 mėnesių laikotarpiui, bendra mokama vartojimo paskolos suma būtų 6 723,37 EUR, mėnesio įmoka sudarytų 111,22 EUR. Bendra paskolos kainos metinė norma būtų 12,44 %. Sumos apskaičiuotos įtraukus per paskolos laikotarpį mokamas vartojimo paskolos palūkanas 12 % ir iškart mokamą vienkartinį 1 % sutarties administravimo mokestį (50 EUR).

Būsto paskola skirta būsto pirkimui, statymui, rekonstravimui, renovacijai ar žemės sklypo įsigijimui.

 • Mažesnės palūkanos.
 • Patogus paskolos grąžinimo terminas iki 30 metų.
 • Pasirinkimas grąžinti paskolą anuiteto arba linijiniu būdu.
 • Galimybė atidėti paskolos grąžinimą iki 12 mėn., atidėjimo laikotarpiu mokant tik palūkanas.
 • Laisvė bet kada grąžinti paskolą nemokant jokių papildomų mokesčių ar baudų!
 • Paskola suteikiama gaunantiems pastovias pajamas: dirbantiems pagal darbo sutartį, verslo liudijimą,   individualios veiklos pažymą ir kt.

KU „Taupa“ būsto paskolos nuo 5,5% metinių palūkanų.

Tipinis bendros paskolos kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys: Jei imtumėte būsto paskolą 50 000 EUR sumoje, 20 metų laikotarpiui, taikant 5,5 % kintamą metinę palūkanų normą, iškart mokant vienkartinį 1 % sutarties administravimo mokestį (500 EUR), paskolos įmokas mokant anuiteto metodu (240 įmokų, mėnesio įmoka po 343,94 EUR), bendros paskolos kainos metinė norma būtų 5,62 %, o bendra paskolos gavėjo mokama suma būtų – 83 047,18 Eur. Bendros paskolos kainos metinė norma, bendra paskolos gavėjo mokama suma, bendras paskolos įmokų skaičius ir įmokos suma apskaičiuoti laikantis prielaidų, kad paskolos sutartis galios terminą lygų paskolos sutarties trukmei, visa paskolos suma išmokama sutarties pasirašymo dieną, šalys tinkamai vykdys visus savo įsipareigojimus, kintama palūkanų norma, įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir paskolos sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki paskolos sutarties pabaigos. Papildomai klientas patirs hipotekos sandorio mokesčius, turto draudimo, vertinimo išlaidas, kurios priklauso nuo įkeičiamo turto individualių savybių ir todėl nėra įskaičiuotos į bendrą paskolos kainą aukščiau nurodytame pavyzdyje. Įkeitęs turtą ir nevykdydamas paskolos sutartimi prisiimtų įsipareigojimų, klientas gali prarasti nuosavybės teisę į nekilnojamą turtą.

Tai paskolos perkėlimas iš vienos finansinės įstaigos į kitą. Pagrindinis refinansavimo privalumas – tai galimybė sumažinti mokamas palūkanas už turimą paskolą kitoje įstaigoje (banke, kredito unijoje ar greitų kreditų bendrovėje), taip pat galite pasikeisti kitas turimos paskolos sąlygas taip, kad atitiktų jūsų planus ir lukesčius (pvz. likusios mokėti paskolos sumos termino pratęsimas ar papildomos paskolos suteikimas). Siūlome užpildyti paraišką dėl refinansavimo, kad gautumėte KU Taupa pasiūlymą dėl paskolos perkėlimo atnaujintomis sąlygomis.

Paskola su nekilnojamojo turto įkeitimu – tai pinigų skolinimo būdas, įkeičiant nekilnojamąjį turtą, pavyzdžiui, butą, namą,sodybą ar žemės sklypą. Ši Paskola skirta siekiantiems įgyvendinti įvairius asmeninius planus be santaupų ir ilgalaikių lūkesčių. Paskola su nekilnojamojo turto įkeitimu – tai visada palankesnės paskolos sąlygos, individualus dėmesys klientui ir jo poreikius atitinkančio sprendimo suradimas.

KU „Taupa“ paskolos su nekilnojamojo turto įkeitimu nuo 6% metinių palūkanų.

Tipinis bendros paskolos kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys: Jei imtumėte su nekilnojamo turto įkeitimu susijusią paskolą 50 000 EUR sumoje, 20 metų laikotarpiui, taikant 6 % kintamą metinę palūkanų normą, iškart mokant vienkartinį 1 % sutarties administravimo mokestį (500 EUR), paskolos įmokas mokant anuiteto metodu (240 įmokų, mėnesio įmoka po 358,22 EUR), bendros paskolos kainos metinė norma būtų 6,13 %, o bendra paskolos gavėjo mokama suma būtų – 86 470,84 Eur. Bendros paskolos kainos metinė norma, bendra paskolos gavėjo mokama suma, bendras paskolos įmokų skaičius ir įmokos suma apskaičiuoti laikantis prielaidų, kad paskolos sutartis galios terminą lygų paskolos sutarties trukmei, visa paskolos suma išmokama sutarties pasirašymo dieną, šalys tinkamai vykdys visus savo įsipareigojimus, kintama palūkanų norma, įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir paskolos sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki paskolos sutarties pabaigos. Papildomai klientas patirs hipotekos sandorio mokesčius, turto draudimo, vertinimo išlaidas, kurios priklauso nuo įkeičiamo turto individualių savybių ir todėl nėra įskaičiuotos į bendrą paskolos kainą aukščiau nurodytame pavyzdyje. Įkeitęs turtą ir nevykdydamas paskolos sutartimi prisiimtų įsipareigojimų, klientas gali prarasti nuosavybės teisę į nekilnojamą turtą.

Susipažinkite su bendro pobūdžio informacija apie kreditą, susijusį su nekilnojamuoju turtu.

Verslui

Paskolos verslui: kredito linija, paskolos apyvartinėms lėšoms, investicinės paskolos.

Kredito linija – tai trumpalaikės paskolos forma. Kredito linijos terminas iki 24 mėn.;

Mokėjimai – kiekvieno mėnesio paskutinę dieną mokamos palūkanos nuo panaudotos kredito linijos dalies (palūkanos skaičiuojamos kiekvieną dieną nuo panaudotos kredito linijos sumos, o sukaupta suma mokama vieną kartą mėnesyje);

Kredito linija grąžinama termino pabaigoje (gali būti nustatytas mažinimo grafikas);

Kredito linija gali būti užtikrinama įkeičiant kilnojamąjį ir/ar nekilnojamąjį turtą, atsargas ir finansines lėšas (indėlio bei banko sąskaitą), laidavimais (užtikrinimo priemonė priklauso nuo kredito linijos sumos);

Palūkanos už nepanaudotą kredito linijos dalį nėra mokamos.

 • Paskolos apyvartinėms lėšoms laikotarpis iki 24 mėnesių;
 • metinė palūkanų norma nuo 7 proc.;
 • paskolos grąžinimas ir palūkanų mokėjimas vyksta kiekvieną mėnesį;
 • taikomas vienkartinis sutarties sudarymo mokestis;
 • paskolos užtikrinimo priemonė priklauso nuo paskolos sumos (paskola gali būti užtikrinama laidavimu, įkeičiant kilnojamąjį ir/ar nekilnojamąjį turtą, atsargas ir finansines lėšas (indėlio bei banko sąskaitą)).

Verslo plėtrai ir investiciniams projektams (įrangos įsigijimui ar atnaujinimui, nekilnojamojo turto pirkimui, investicijoms su/į verslo partnerius).

paskolos laikotarpis iki 120 mėnesių;
metinė palūkanų norma  nuo 6 proc.
galimas paskolos grąžinimo atidėjimas, mokant tik palūkanas;

paskolos užtikrinimo priemonė priklauso nuo paskolos sumos (paskola gali būti užtikrinama laidavimu, įkeičiant kilnojamąjį ir/ar nekilnojamąjį turtą, turimas atsargas ir finansines lėšas (indėlio, banko sąskaitą)).