Mane domina: Paskolos Indėliai

Finansuoti projektai

Meniu

Finansavome laivo, kuris Lietuvoje vykdys mokslinę ir aplinkosauginę misiją, įsigijimą

Skatindama smulkiojo verslo plėtrą kredito unija „Taupa“ teikia finansavimą įvairiems verslo projektams, tarp kurių pasitaiko ir nemažai originalių idėjų bei sumanymų.

Kaip sako kredito unijos „Taupa“ kreditavimo analitikas Aurimas Bikulčius, vienas tokių projektų – dvylikos vietų keleivinio laivo „Redbay Stormforce 1250” įsigijimas, kuris kaip tik šiuo metu yra pakeliui į Lietuvą iš Šiaurės Airijos, kur buvo pastatytas.

Kredito unijai „Taupa“ suteikus paskolą su INVEGA garantija, laivą įsigijo Plateliuose (Plungės r.) įsikūrusi „Nardymo akademija“. Paskolai taip pat gautas 95 proc. INVEGA palūkanų kompensavimas 36 mėn. terminui.

„Laivą naudosime mūsų organizuojamoms narų ekspedicijoms, moksliniams tyrimams ir aplinkosauginiams projektams. Plauksime surinkinėti tinklų prie nuskendusių laivų, prisidėsime prie mikroplastiko mažinimui vandens telkiniuose skirtų aplinkosauginių iniciatyvų. Naudosime laivą ir edukacinėms reikmėms – studentų narų ugdymui“, – plačią laivo misiją pristatė Andrius Albrikas, „Nardymo akademijos“ vadovas.

Vienas iš kredito unijos „Taupa“ paslaugų išskirtinumų – lankstumas ir dėmesys kiekvienam klientui. „Lanksčiai vertiname naujų projektų įgyvendinimą, suteikiame reikalingas konsultacijas, patarimus ir visą pagalbą, kad klientų projektas būtų įgyvendinamas sklandžiai“, – pažymi kredito unijos „Taupa“ kreditavimo analitikas A. Bikulčius.