Mane domina: Paskolos Indėliai

Finansuoti projektai

Meniu

Prisidėjome prie elektrinių banglenčių verslo Svencelėje plėtros

Kredito unija „Taupa“ suteikė paskolą Svencelėje įsikūrusiai UAB „Lasuna“(esurfing.lt) įmonei. Paskolai gautas INVEGA 95 proc. palūkanų kompensavimas. Elektrinių banglenčių verslą plėtojanti įmonė gautą finansavimą panaudojo modulinių namelių gamybai bei naujų banglenčių įsigijimui.

Esurfing.lt – tai  vandens sporto, bangų, vėjo ir naujųjų technologijų entuziastų komanda. Įmonė atstovauja geriausių elektrinių banglenčių gamintojų prekės ženklams bei vandens sporto entuziastams siūlo jas įsigyti. Taip pat nuotykių ištroškusiems poilsiautojams atvykus į vietą patirti išskirtinę pramogą – išbandyti elektrinę banglentę skrodžiant vandenį. Finansavimo dėka pasigaminusi modulinius namelius, įmonė į Svencelę atvyksiems poilsiautojams nuo šiol siūlo ir trumpalaikio apgyvendinimo paslaugas.

„Siekiame padaryti elektrinių banglenčių sportą prieinamą visiems, kurie trokšta veiksmo vandenyje. Ir labai džiugu, kad „Taupa“ tai iš karto suprato. Praktika rodo, kad elektrines banglentes pamilęs asmuo nori su jomis praleisti kuo daugiau laiko. Tad gauto finansavimo dėka įsigytos papildomos banglentės bei moduliniai nameliai, kuriuose galima gyventi, tokią galimybę ir suteiks. Pramogauti atvykusiems nebereiks niekur skubėti, jie vienoje vietoje galės praleisti žymiai daugiau laiko“, – mintimis dalijasi UAB „Lasuna“ vadovas ir savininkas Žilvinas Naujokas.

Anot „Taupa“ kreditavimo analitiko Aurimo Bikulčiaus, elektrinių banglenčių verslu užsiimančios įmonės atvejis yra puikus pavyzdys, kiek nedidelei, bet augti siekiančiai įmonei yra svarbi lankstumu pasižyminti finansinė pagalba. 

„Kiekvienas sėkmingas mūsų kliento verslo projektas yra abipusio, lankstaus ir operatyvaus bendradarbiavimo rezultatas“, – pabrėžia jis.